Alman Netflix Orijinalleri 2021’de Netflix’e Geliyor

netflix orijinal alman filmleri serisi 2021 yılında geliyor

2021’de ekranlarınıza gelecek olan uluslararası içeriklerle tekrar bir toparlamaya geri döndük. Bu hafta, önümüzdeki yıl yaklaşan Almanca Netflix Orijinal film ve dizi iniş paylaşıyoruz.

Bu makale, tüm Orijinal Almanca filmleri kapsar ve biz gelecek yıl görmeyi bekliyoruz gösterir. Doğruluk adına, herhangi bir söylenti veya üretim öncesi içerik bıraktık. Örneğin, birçok izleyici Tyll uyarlaması hakkında heyecanlı olacağını biliyorum, ama biz sadece henüz bu konuda çok bilgi yok.

2021’de gelecek olan Tüm İspanyolca dili veya Türkçe Orijinalleri gibi diğer bölgesel önizlemelerimizden bazılarını kaçırdıysanız, bunlara bir göz atın.

Mevcut salgın hala üretim programlarında hasara yol açıyor, bu yüzden bunların herhangi biri 2022’ye ertelenirse bizi affetmek zorundasınız.


Alman Orijinal Filmler

Kan Kırmızı Gökyüzü

Kan

Eğer filmler bize bir şey öğrettiyse, o da gece uçuşlarında her zaman garip şeyler olduğugibi olur. Blood Red Sky’da, Berlin’den New York’a uluslararası bir uçak bir grup terörist tarafından kaçırıldı. Neyse ki, umutsuz yolculardan birinin doğaüstü güçleri var ve onları kendini ve oğlunu savunmak için kullanmaktan korkmuyor.

Bu Alman-İngilizce film de Transatlantic 473 olarak online olarak adlandırılır. 2021’in sonlarında Netflix’e gelecek.


Kara Ada

Bu Alman gerilim uygun karanlık ve ürkütücü, soğuk bir kış akşamı zevk için mükemmel görünüyor. Bunun ekranlarımıza tam olarak ne zaman ineceğinden emin değiliz. Ancak, zaten iyi bir işaret netflix, bir hatırlatma ayarlayabilirsiniz.

Filmin yapımcılığını Odean üstlendi. Burada bir Odean basın açıklaması (tercüme) toplanan bir özet’ s:

Ailesinin trajik ölümünden sonra, lise mezunu Jonas bir Kuzey Denizi adasında dedesi ile yaşıyor. Yeni başlangıçların zamanı, ilk büyük aşkın zamanı. Yeni, genç Alman öğretmeni Helena’nın gelişi Jonas’ın hayatını alt üst etti. O tanır ve onun yazma yeteneği teşvik ve onunla samimi bir ilişki kurmak için bu güven kullanır. Jonas, Helena’nın ölümcül bir plan yaptığından şüpheleniyor. Black Island bir öğrenci ve öğretmeni arasındaki kader ilişkisini anlatan çok katmanlı bir gerilim filmidir.


Debut Orijinal TV şovları

Kitz

Bu yaklaşan Avusturya serisi çöküş, drama ve gizem vaat ediyor. Glamour, Gossip Girl ve Pretty Little Liars gibilerle rekabet eden bir gençlik dizisi olduğunu söylüyor. Bu iki gösterinin başarısı göz önüne alındığında, Kitz yaşamak için çok şey var.

İşte arsa hakkında bildiklerimiz, şimdiye kadar (tercüme):

Kitzbühel’den 19 yaşındaki Lisi, her mevsimkutlamak için lüks kayak merkezine gelen kardeşinin trajik ölümünden bir yıl sonra Münih’teki bir grubun çökmüş dünyasına giriyor. Ama Lisi yakında cephe glamor, para ve hedonizm dolu arkasındaki gerçeği ortaya çıkaran bir çığ başladı – kontrol edilemeyen sonuçları ile


Europa kabileleri

Kabile

Europa kabileleri 2021 yılında Netflix’e gelen başka bir gençlik dizisidir. Ancak, bu çok daha uğursuz geliyor.

2070 yılındayız ve üç kardeş savaş sonrası bir Avrupa’da hayatta kalmak için savaşıyor. Ama, onlar yalnız değil, çok sayıda kabileler harap kıtanın kontrolü için mücadele gibi.

Europa kabileleri gelecek vaat eden genç oyuncular Henriette Confurius, Emilio Sakraya ve David Ali Rashed yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Wiedemann & Berg üstlendi.

Görmeyi bekliyoruz Europa kabileleri erken 2021 yılında arazi, bu yüzden beklemek için uzun değil.


Das Hausboot / Yüzen Ev

Bu, DIY hayranları için. Alman müzisyen ve sunucu Ollie Schulz ve YouTuber, Fynn Kliemann’ı takip edin.

Bunun eğitimden çok daha fazla komedi olacağını tahmin ediyoruz, ama hepimiz önümüzdeki yıla hafif bir rahatlama yla gidebiliriz.

Yüzen Ev 2021’in başlarında Netflix’te satışa sunulmalıdır.


2021’de geri dönen Alman Netflix Orijinalleri

Nasıl Uyuşturucu Online (Hızlı) Satmak için

Uyuşturucu

Hit coming-of-age serisi 2021 yılında üçüncü sezonu için döner.

Nasıl Uyuşturucu Online Satmak için (Hızlı) Maximilian S gerçek hayat hikayesi esinlenerek bir karanlık komedi. 2015 yılında darknet ve clearnet üzerinde 914 kg’dan fazla uyuşturucu satışı ve dağıtımından suçlu bulundu. Bunun 2021 sonbaharında Netflix’e inmesini bekliyoruz.

Üçüncü sezondan neler beklenebilir bizim tam makale göz atın Nasıl Uyuşturucu Online (Hızlı) Satmak için.


Biyokorsanlar

Biyo

2020 yazında başarılı bir lansmandan sonra Netflix, Biohackers’ın ikinci sezon için geri döneceğini doğruladı. Salgının çekim kısıtlamalarına bağlı olarak, Biyokorsanlar 2021 yılı sonuna doğru.

Bu Alman tekno-gerilim kardeşinin ölümünü anlamak için bir girişim biohacking bir öğrencinin keşif izler.


2021’de hangi Almanca orijinali sizi en çok heyecanlandırıyor? Bize yorum bildirin!

Check Also

35 Cooles Stiletto-Nägeldesign für Winternageltrends 2021

Apropos Maniküre, Stiletto-Nägel sind eine modische Form, die Ihre mutige weibliche Seite zeigen kann. Diese …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *