Netflix için Dreamworks TV Noel 2020 Lineup İlk Bakış

dreamworks tv noel 2020 sanatçısını

Dreamworks TV ve Netflix tatil için zaten büyük seçim ekleyerek yeni Noel özel bir demet için bu Noel kadar ekip vardır. İşte önümüzdeki birkaç hafta içinde Dreamworks TV’den gelecek ler.

Unfortunetely, bu Netflix Dreamworks için son içerik zengin yıl olabilir. Anlaşmanın sona erdiği düşünülüyor ve Emily Horgan’ın son zamanlarda bizim için gözden geçirmesiyle, Netflix ile Dreamworks TV anlaşması her iki taraf için de çok verimli oldu. Dreamworks TV’den Netflix’e gelen her şeyin tam listesini burada bulabilirsiniz.

Çocuk spesiyalleri ve başlıkları Netflix kendi sanatçısını noel özel ile güçlü görünüyorsun Chico Bon Bon, Çöp Kamyonu Ve Kudretli Ekspres.


Dragons Kurtarma Riders Huttsgalor Tatil Tatil Özel

Netflix Çıkış Tarihi: Kasım 24th, 2020

Bu başlık geri Ekim ayında tüm yol açıklandı ama bugün ne bekleyebilirsiniz bazı taze yeni başlıklar var.

Dragons Rescue Riders bir spin-off olduğunu Ejderhalarınızı Nasıl Eğitin Netflix’te Dreamworks Dragons ile birlikte yer alan ancak artık güncellenmeyecek olan franchise.

İşte ne bekleyebilirsiniz:

“Öngörülemeyen kış fırtınaları Odinyule’i, Viking’in bağış tatilini mahvetmekle tehdit ettiğinde ve Elbone’un hediyelerle dolu gemisi kaybolduğunda, Kurtarma Binicileri fırtınaların amacının arkasına geçmek ve sevgili tatili kurtarmak için birlikte çalışmalıdır!”

Özel jack Thomas tarafından üretilen yönetici (Düzenli Show , Dragons: Edge Yarış) ve Brian Roberts tarafından üretilen yardımcı yönetici (VeggieTales)


Kaptan Külot’un Destansı Hikayeleri! Mega Blissmas

Netflix Çıkış Tarihi: 4 Aralık

Dizinin sona erdiği bildirilen Netflix’te Kaptan Külot’la son kez check-in yapabiliriz.

İşte Noel özel bekleyebilirsiniz:

“Kimse George ve Harold daha Noel daha büyük bir hayranı, ama bu yıl çocuklar mega Blissmas denilen bir şey ile bir sonraki seviyeye tatil alabilir eminiz! Lazer kırmızı yay yerine gösterir, çirkin kazak serin pelerinler için kenara atılır, ve Noel ağaçları robotlar olarak yeniden başlatılır! Ama çocuklar Blissmas’ın göründüğü gibi olmadığını anladıklarında, sonsuza dek gitmeden Noel’i kurtarmak için Kaptan Külot’la güçlerini birleştirmiş!”

Özel peter Hastings tarafından üretilen yönetici (Animaniacs;  Pinky ve Beyin),


SPIRIT MACERA BOYUNCA ÜCRETSİz Ride SÜRME

Netflix Çıkış Tarihi: 8 Aralık

Netflix’teki etkileşimli oyunların büyüyen listesine ekleme, Ruh Sürme Ücretsiz Aralık ayında benzer bir tedavi olacak.

Yeni özel Noel temalı değil ama hala Dreamworks yeni ve kayda değer.

İşte ne bekleyebilirsiniz:

“Maricela’nın atı Mystery, Lucky, Pru ve Abigail bir grup haydut tarafından çalındığında onu geri almak için en cesur maceralarına doğru yola çıktılar. Bu zamana karşı bir yarış ve PALs başarılı olmak için hemen hemen her şeyi yapacak, bu kötü şöhretli Butch LePray yardım işe anlamına gelse bile. Eyer yukarı ve PALs Mystery kaydetmek için tüm size kalmış bu interaktif özel dizginleri almak!”

Madagaskar: Biraz Vahşi Aralık ayında da nedeniyle ama ABD’de Peacock ve Hulu olacak ve uluslararası herhangi bir Netflix bölgelerinde henüz görünmesini. Bu değişirse size haber vereceğiz.

Check Also

35 Cooles Stiletto-Nägeldesign für Winternageltrends 2021

Apropos Maniküre, Stiletto-Nägel sind eine modische Form, die Ihre mutige weibliche Seite zeigen kann. Diese …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *