Yeni K-Dramas Aralık 2020’de Netflix geliyor

Netflix Aralık 2020'de Yeni K Dramalar

Netflix’te K-Dramas için kayıtlara geçen en iyi yıllardan biri oldu ve yılı daha da fazla K-Drama akışından daha iyi bir yol olamaz. İşte Aralık 2020’de Netflix’e gelen yeni K-Dramas.

Netflix’e yapılan en son eklemelerden herhangi birini kaçırdıysanız, Kasım 2020 önizlememizde tüm yeni K-Drama’ları ele aldık.

N = Netflix Orijinal


Yeni Netflix Orijinal K-Dramas Aralık 2020’de Netflix geliyor

Sweet Home (Sezon 1) N

Sezon: 1. Yıl | Bölüm: 10
Tür: Korku, Gerilim | Çalışma zamanı: 60 Dakika
Döküm: Song Kang, Lee Jin Wook, Lee Shi Young, Lee Do Hyun, Park Gyu Young
Netflix Çıkış Tarihi: Aralık 18th, 2020

Daha önce izlenim altında olduğunu Tatlı Ev Netflix’e haftalık bir dizi olarak geliyordu, ama o zamandan beri artık böyle olmadığını öğrendik. Korku K-Drama tam teşekküllü Netflix Original ve biz abonelerin bol serbest bırakılması üzerine zevk olacak bekliyoruz biridir.

Lise yalnız Cha Hyun soo son zamanlarda ailesinin trajik ölümünden sonra yeni bir daireye taşındı. Yeşil Ev olarak bilinen apartman kompleksinde bulunan, yakında Cha Hyun böylece yeni evi hakkında şok edici sırrı öğrenir. Karmaşık duvarların içinde yatan şey, çarpık insan korkularını ve sakinleri içeride tuzağa düşürmek için arzuları kullanan korkunç bir yaratıktır.


Aralık 2020’de Netflix’te Yeni Haftalık K-Dramalar

Run On (Sezon 1) N

Sezon: 1. Yıl | Bölüm: 16
Tür: Dram, Romantik, Spor | Çalışma zamanı: 70 Dakika
Döküm: Im Shi Wan, Shin Se Kyung, Choi so Young, Kang Tae Oh, Cha Hwa Yun
Netflix Premiere Tarih: 16 Aralık 2020 | Yeni Bölüm Mevcut: Çarşamba ve Perşembe

Aralık için şimdiye kadar açıklanan tek yeni haftalık K-drama prömiyeri olarak, Run On çok bekliyoruz. TVN drama hiç şüphesiz netflix birçok K-Drama hayranlarının kalpleri ve zihinleri arasında yerini bulmak gerekir.

Spor menajeri Ki Sun Gyeom bir zamanlar Güney Kore Milli Takımı’nda sprinterlik yaptı, ancak tartışmalı bir dava nedeniyle istifa etmek zorunda kaldı. Oh Mi-Joo, filmler için bir altyazı çevirmen, bir filmin son kredi sırasında ilk kez adını görmek için heyecan duyuyor. Seo Dan-A Seomyung Grubu’nun gelecekteki başkanı olarak onun hak ettiği yer için savaşır, ama modası geçmiş önyargılar potansiyel halefleri listesinde aşağı itmek. Sanat binbaşıLee Youn-Hwa Seo Dan-A hayatında görünür, ve onun tür ve sevecen doğa onları daha yakın çekmek.


Yeni K-Dramas Aralık 2020’de Netflix geliyor

Konuk (Sezon 1)

Seasons: 1. Yıl | Bölüm: 16
Tür: Korku, Gerilim | Çalışma zamanı: 67 Dakika
Döküm: Kim Dong Wook, Kim Jae Wook, Jung Eun Chae, Lee Won Jong, Park Ho San
Netflix Çıkış Tarihi: Aralık 1st, 2020

OCN rom-coms alemleri dışında birçok ilginç K-Dramas ev sahipliği ndedir. Bu Aralık ayında izleme listenizde küçük bir alternatif arıyorsanız, kullanıma aldığınızdan emin olun Konuk Netflix’te.

Yoon Hwa Pyung, şaman bir ailede doğan genç bir medyum, büyük kötü iblis “Oğul öğrenir.” Diğer iblislere ve zayıf fikirli insanlara sahip olan iblis, temas ettiği herkes için ciddi bir tehdittir. Bir kader karşılaşma, Hwa Pyung genç bir Katolik çocuk, Choi Yoon, her iki aile iblis tarafından katledildikten sonra karşılar. Yirmi yıl sonra, iblis yeniden ortaya çıkar ve Hwa Pyung ve Choi Yoon birlikte onu yok etmeye kararlıdır.


100 Gün Prensim (Sezon 1)

Seasons: 1. Yıl | Bölüm: 16
Tür: Dram, Tarihi, Romantik | Çalışma zamanı: 75 Dakika
Döküm: Kyung Soo, Nam Ji Hyun, Kim Seon Ho, Han So Hee, Jo Sung Ha mı
Netflix Çıkış Tarihi: Aralık 7th, 2020

Kablolu televizyon en çok izlenen Güney Kore dramaları mevcut listesinde 8 sırada yer aldı, bu K-Drama sürpriz olarak geliyor hayranları Netflix dizi yaklaşan varış için heyecanlıyız. Sevilen dizi, dizinin Aralık ayında geleceğini açıkladığında birçok hayranın kalbini bir çırpıda belirledi.

Joseon Veliaht Prensi Lee Yul, kraliyet sarayında yaşayanlara soğuk ve mesafeli görünür, ama gerçekte o yalnızdır. Onun yalnızlık kaldırmak için, Prens Kore’de her uygun kişi 28 yaşına gelmeden önce evli olması gerektiğini belirten yeni bir yasa empoze. Yasa değişikliği Hong Shim, köyünde en yaşlı bekar kadın ve yakında bir koca bulmak zorundadır için bir soruna neden olur. Lee Yul’un ağır yaralanmasıyla sonuçlanan başarısız bir suikast girişiminden sonra Hong Shim ve babasının gözetimi altına alınır. Amnezi hastası olan Lee Yul’un mirasıyla ilgili hiçbir şey hatırlamıyor. Yetkililerin masum Lee Yul’u cezalandırmasını engellemek için çift zorla evlendi.


Aralık 2020’de Netflix’te Haftalık K-Dramaları Geri Dönüyor

Esrarengiz Sayaç (2020)

Seasons: 1. Yıl | Bölüm: 16
Tür: Gizem, Dram, Doğaüstü | Çalışma zamanı: 65 Dakika
Döküm: Jo Byung Kyoo, Yoo Joon Sang, Kim Se Jeong, Yeom Hye Ran, Ahn Suk Hwan
Netflix Çıkış Tarihi: Kasım 28th, 2020 | Final Tarihi: Ocak 17th, 2021

Kasım ayında ilk kez sahneye çıkmasına rağmen, bölümlerin çoğu Aralık ayı boyunca yer alacak. Dizi zaten iyi K-Drama hayranları tarafından kabul edilmiştir, ve biz serinin popülaritesi sadece ay boyunca daha güçlü büyümeye bekliyoruz.

Counters adlı iblis avcıları bir ekip erişte restoran çalışanları olarak kendilerini gizler, böylece gizlice, onlar sonsuz yaşam peşinde Dünya’ya döndü kötü ruhları avlayabilir.


Başlangıç N

Seasons: 1. Yıl | Bölüm: 16
Tür: Dram | Çalışma zamanı: 70 Dakika
Döküm: Bae Suzy, Nam Joo Hyuk, Kim Seon Ho, Kang Han Na
Netflix Çıkış Tarihi: 17 Ekim 2020 | Final Tarihi: Aralık 6th, 2020

Umut verici bir öncül ve fantastik bir döküm rağmen, Start-Up sadece Güney Kore’de 41 en yüksek izlenen kablolu televizyon drama ulaşmak mümkün olmuştur. Anavatanı Güney Kore’de tüm dikkatleri üzerine çekmemerağmen, dizi hala Netflix aboneleri ile iyi bir performans sergiledi.

Sandbox olarak bilinen Kore silikon vadisinde, birçok umutlu işadamları ve kadınlar start-up şirketlerin dünyasında bulunmaktadır. Seo Dal Mi Kore’nin kendi Steve Jobs olma hayalleri vardır, ve onun dahi ilk aşk, bir yatırımcı ve onun yanında bir iş içeriden ile, onun rüya o düşündüğünden daha yakın olabilir.


Aralık 2020’de Netflix’te hangi K-Drama’ları izleyeceksiniz? Bize aşağıdaki yorum bildirin!

Check Also

42 Top-Ideen für kurze quadratische Nägel für einen edlen Look

Sind Sie müde von runden Nägeln? So verlieren Sie das Interesse an der nächsten Maniküre. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *